Salon Fryzjersko-Kosmetyczny SOŃKA


Idź do treści

Personel

Salon

Cały personel Salonu


Fryzjerzy

Mam na imię Sonia.
Jestem fryzjerką z zamiłowania … od dziecka marzyłam o fryzjerstwie, najpierw osiągnęłam czeladnika a obecnie jestem mistrzem-stylistą. W swoich osiągnięciach zdobyłam parę pierwszych miejsc w zawodach fryzjerskich, a obecnie pracuje i staram się robić to całą moją pasją! Od paru lat prowadzę szkolenia fryzjerskie a i ja sama ciągle podnoszę swoje kwalifikacje.

Ostatnim moim osiągnięciem było zajęcie II miejsca na zawodach fryzjerskich w Tunezji - relacja

Mam na imię Agnieszka.
Szalona i konsekwentna – lubię wyzwania. Fryzury awangardowe to moja pasja, również klasyka wchodzi w gre. Z wykształcenia – czeladnik. Na czym pracuje? Przede wszystkim na
Rene Blanche. Jest to solidna włoska firma. Po tych farbach włosy są lśniące, a co najważniejsze zdrowe! Są to produkty najwyższej jakości. Posiadamy także ich sprzedaż w salonie. Są to produkty wydajne, a przy tym nie drogie!

Nazywam się Monika.
Wierzą, że każdy może wyglądać pięknie. A to pomaga czuć się dobrze. Wystarczy zadbany włos, odpowiednio dobrany kolor i cięcie. Dając z siebie jak najwięcej staram się zadowolić każdego klienta; wysłuchać, zrozumieć jego potrzeby. A największą nagrodą jest uśmiech, ponowne przybycie i polecenie mojej osoby innym. Przez piętnaście lat zdobywałam wiedzę i doświadczenie u boku najlepszych profesjonalistów. Chcę kreować i być kreatywna.

Nazywam się Klaudia


Kosmetyczki

Mam na imię Edyta.
Stylizacja paznokci zajmuje się od dwóch lat i jest to moja pasja, a także praca. Ukończyłam szkołę kosmetyczną, a także profesjonalne kursy przedłużania paznokci metodą żelową, akrylową i stylizacji, ponadto uczęszczam na różnego rodzaju kursy, warsztaty i targi kosmetyczne a wszystko po to aby w dalszym ciągu podnosić swoje kwalifikacje. Pracuję na profesjonalnych produktach firmy
NAILS COMPANY co zapewnia doskonała jakość i trwałość paznokci. W swojej ofercie posiadamy także sprzedaż kremu do rąk intensywnie nawilżającego firmy Silcare.

Nazywam się Kasia

Nazywam się Aleksandra
Jestem kosmetyczką z zamiłowania. Pragnę zaoferować pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych, także z zakresu medycyny estetycznej. Skuteczność zabiegów opieram na siedmioletnim doświadczeniu, stale poszerzanym szkoleniami. Praca to moja pasja, a jako priorytet stawiam sobie satysfakcję i zadowolenie klienta.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego