Salon Fryzjersko-Kosmetyczny SOŃKA


Idź do treści

Liporadiologia

Usługi

LipoRadiologia z wykorzystanie
urządzenia Gemini V firmy LestheZone

Czym jest Liporadiologia Gemini V?
Gemini V to urządzenie które prezentuje najnowszą technologię bezinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcję tkanki tluszczowej i walkę z cellulitem, a także zapewniająca efekty ujędrnienia i poprawy owalu twarzy.Uzyskanie tak wysokiej skuteczności zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu najnowszych technologii:

  • Fale Radiowe
  • Lase Biostymulacyjny
  • Lipokawitacja ultradźwiękowa
  • Vacum
  • Mechaniczny masaż profilowanymi rolkami


Przy zabiegu na twarz wykorzystujemy glowice, która emituje Fale Radiowe. Gemini V to zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy. Urządzenie emituję fale RF ( Radio Freqency), które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone Gemini V posiada również funkcję mechanicznego masażu próżniowego który wpływa pozytywnie na problemy związane z wiotkością skóry. Pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, przyspiesza procesy przemiany materii oraz zwiększa przepływ krwi i limfy.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu Liporadiologia Gemini V?
Zabieg Gemini V nie tylko niweluje efekty starzenia, ale działa również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.

Gemini V poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe. Dzięki Gemini V można także podnieść opadające policzki, zniwelować obwisłości na twarzy oraz poprawić jej owal.

Gemini V zmniejsza „worki” pod oczami i „kurze łapki” oraz redukuje zanieczyszczenia, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Terapia Gemini wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.

Jak działa Liporadiologia Gemini V?
Zabieg polega na odpowiednim dawkowaniu fal radiowych, których energia zamieniana jest na ciepło. Przy temperaturze około 40 stopni zwiększa się ukrwienie skóry, dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry.

Jak wygląda zabieg?

Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem i diagnozę skóry. Analizujemy i doradzamy pielęgnację co pozwoli nam osiągnąć lepsze efekty zabiegu.Zabieg wykonujemy nakładając bardzo cienką warstwę żelu lub oliwki, dobieramy odpowiednią głowicę, parametry i przystępujemy do zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?
Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Gemini V są: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne, ostre zapalenie stawów i kości, ropnie tkanek miękkich, tendencja do krwawienia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, żylaki, naczynka, stwardnienie rozsiane, oparzenia, przerwanie ciągłości skóry.

Gemini V to także 4 różnej wielkości głowice, w których połączono fale radiowe, laser biostymulacyjny oraz masaż próżniowy. Mechaniczny masaż próżniowy i fale radiowe idealnie wygładzają skórę rozbijając złogi cellulitowe, a intensywna stymulacja komórek skóry promieniowaniem laserowym przywraca skórze jędrność i napięcie.
Specjalne mniejsze nakładki pozwalają również wykonywać zabiegi na twarzy, szyi i dekolcie. Jest to idealny sposób na modelowanie owalu twarzy, niwelowanie opadającej powieki, a także wygładzenie zmarszczek i ogólną poprawę kondycji skóry.
Skuteczne technologie, intensywne parametry oraz solidne wykonanie nie zawiodą Twoich oczekiwań.

LipoRadioLogia - najdoskonalszy system modelowania sylwetki teraz dostępny w Twoim salonie.

Marzenia o pięknym ciele, dzięki oryginalnej LipoRadioLogii stają się rzeczywistością.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego