Salon Fryzjersko-Kosmetyczny SOŃKA


Idź do treści

Kostka Arkady

Usługi

Rewolucja w podologii - Kostka Arkady

Innowacyjna i bezinwazyjna Metoda Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne usunięcie uporczywego problemu wrastających paznokci. Kostka Arkady – narzędzie za pomocą którego przeprowadzany jest zabieg korekcji wrastających paznokci -to przełomowy, polski wynalazek stworzony i opatentowany przez Adriana Arkadę.

Metoda Arkady, jako jedyna z dostępnych na rynku, pozwala w części
przypadków na usunięcie problemu wrastających paznokci w ciągu jednej wizyty. Podstawowy zabieg trwa od 30 do 45 min, a czas jego trwania uzależniony jest od stopnia komplikacji danego przypadku.Okres leczenia zależy m.in. od stopnia deformacji płytki paznokciowej i rodzaju wykonywanych wcześniej zabiegów. Nie bez znaczenia jest również to jak długo paznokcie wrastały. Po wykonaniu zabiegu niezbędne są okresowe wizyty kontrolne (powtarzane co dwa do czterech tygodni). W tym czasie może zaistnieć potrzeba wykonania niewielkiego zabiegu korekcyjnego.

Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę połączoną z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia.atutem tej metody leczenia jest efekt estetyczny. Wczęści
przypadków bezpośrednio po rekonstrukcji paznokcia możliwe jest jego zdobienie.

Szczegółowe informacje na temat zbiegu uzyskają Państwo podczas konsultacji w naszym salonie. Serdecznie zapraszamy.

Efekty przeprowadzonych zabiegów:

Przed zabiegami:

Wizyta kontrolna

2 tygodnie po zabiegu


Powrót do treści | Wróć do menu głównego